Krachtig schroeven met Wera Impaktor
- Uitstekende grip in schroefkop: De diamantcoating bijt zich vast in de schroefkop, waardoor je wegglijden en beschadigingen voorkomt.
- Geschikt voor slagschroevendraaiers: Dankzij de speciale technologie weerstaat de bit extreme krachten en geniet je van een lange levensduur.
- Snel het juiste profiel: Met het handige kleurcoderingssysteem herken je de PZ2-maat in 25 mm direct in je gereedschapskoffer.
Met de Wera 855/1 imp DC sb Impaktor bit voer je veeleisende schroefklussen probleemloos uit. Deze bit is speciaal ontworpen voor slagschroevendraaiers en absorbeert moeiteloos extreme krachten, wat zorgt voor een bovengemiddelde levensduur. De diamantcoating bijt zich stevig vast in de kop van Pozidriv PZ2-schroeven, waardoor wegglijden en doldraaien worden voorkomen. Dankzij de handige kleurcodering grijp je in je gereedschapskist meteen naar de juiste maat. Met een lengte van 25 mm en een standaard 1/4" zeskantaansluiting bevestig je snel en met volle controle in hout, metaal of pluggen.
Leveromvang
- 855/1 IMP DC SB Impaktor Bits Pozidriv, PZ 2 x 25 mm
Productomschrijving
Hoogwaardige bits voor Pozidriv*-schroeven. De Impaktor technologie zorgt voor een bovengemiddelde gebruiksduur ook onder extreme situaties. Verhoogde wrijvingsweerstand dankzij ruwe diamantdeeltjes op de bitpunt voorkomt het wegglijden uit de schroef. Uitermate geschikt voor gebruik in combinatie met conventionele impact- en slagschroevendraaiers. 1/4" zeskant, passend in houders conform DIN ISO 1173-D 6,3. * Pozidriv = geregistreerd handelsmerk van de firma European Industrial Service Ltd.
- Geschikt voor Pozidriv kruiskopschroeven
- Impaktor technologie voor bovengemiddelde standtijden
- Uitermate geschikt voor gebruik in combinatie met moderne impact- en slagschroevendraaiers
- Diamantcoating voor veilige positionering in de schroef
- 1/4" zeskant aandrijving (Wera aansluiting serie 1)
Toepassing
- Geschikt voor Pozidriv-schroeven
Aandrijving
- 1/4"-Zeskant, geschikt voor houder conform DIN ISO 1173-D 6,3. Gebruik bij voorkeur een Impaktor bithouder voor langere levensduur. Gebruik bij voorkeur een Impaktor bithouder voor langere levensduur.
Uitvoering
- Door een mix van de best mogelijke materiaaleigenschappen en door de voor extreem gebruik aangepaste geometrieën bereiken de Wera Impaktor gereedschappen uitzonderlijke standtijden, ook bij extreme belastingen. Impaktor-bits zijn voor het gebruik i.c.m. Impactschroefmachines. De diamant-coating bijt zich in de schroef vast. De noodzakelijke aanpersdruk wordt gereduceerd en zorgt ervoor, dat de bit niet uit de schroef kan glijden. Dankzij de kleurcodering (zwart = Pozidriv) en maatstempel is het gemakkelijk om de juiste bit te vinden.
Kenmerken en voordelen
- Impaktor technologie voor een bovengemiddelde gebruiksduur ook onder extreme situaties
- Voor extreme schroefomstandigheden en impactschroefmachines. Door een mix van de best mogelijke materiaaleigenschappen en door optimaal, voor extreem gebruik, aangepaste geometrieën bereiken de Wera Impaktor gereedschappen uitzonderlijke standtijden. Als extra productvoordeel hebben alle Impaktor Bits een diamant-coating. De diamant deeltjes reduceren de bijzonder hoge cam-out-krachten die bij machinaal schroeven optreden en zorgen ervoor, dat de bit niet uit de schroef kan uitglijden. De diamant partikels bijten zich in de schroef vast. De noodzakelijke aanpersdruk wordt gereduceerd, waardoor de vermoeidheid bij machinaal schroeven aanzienlijk wordt verminderd.
- Voor het gebruik i.c.m. Impactschroefmachines. Verhoogt de productiviteit bij het werken met Power-Machines (b.v. 18 volt Impactschroefmachine).
- Veel hogere levensduur door optimale gebruikmaking van de materiaaleigenschappen in combinatie met de speciaal op de extreme eisen afgestemde geometrieën en hardingsprocessen.
- Bijzonder taai. Vermindert het gevaar van vroegtijdig breken van de bit.
- Met speciaal op extreme belastingen aangepaste torsiezone, ter ontlasting van de bitpunt.
- De diamant coating reduceert de bijzonder hoge cam-out-krachten die bij machinaal schroeven optreden en zorgt ervoor dat de bit niet uit de schroef schiet. De diamant coating bijt zich in de schroef vast. De noodzakelijke aanpersdruk wordt gereduceerd, waardoor de vermoeidheid bij machinaal schroeven aanzienlijk wordt verminderd.
- Take it easy tool finder: met kleurcodering op profiel en maat - voor het eenvoudig en snel vinden van het benodigde gereedschap.